Animacje 2D/3D

Kreujemy historie. Odkryj potęgę live action połączonej z kreatywnością animacji

Animacje 3D to technika, w której obiekty, postacie i sceny są modelowane w trzech wymiarach, co umożliwia uzyskanie wrażenia trójwymiarowości. Proces tworzenia animacji 3D obejmuje stworzenie wirtualnych modeli, ich animację, a następnie renderowanie, czyli przetwarzanie obrazów, aby uzyskać ostateczny efekt wideo. W przeciwieństwie do animacji 2D, gdzie obrazy są rysowane na dwuwymiarowej płaszczyźnie.

Połączenie live action (rzeczywistych ujęć z udziałem aktorów) z animacjami to technika filmowa, w której elementy animowane są zintegrowane z nagranym na żywo materiałem. To połączenie umożliwia tworzenie fascynujących scen, gdzie świat realny współgra z wymyślonymi lub fantastycznymi elementami. Cały proces można podzielić na trzy etapy: Nagranie Live Action, Animacje Wirtualne oraz Integracja i Renderowanie.

OneFormat nagrywająca live action łączy siły z zespołem specjalizującym się w animacjach K&C Animation Studios oferując klientom niezwykle atrakcyjnie produkcje, które mogą być wykorzystane przy budowie wizerunku, promocji nowego produktu bądź usługi lub uatrakcyjnienia relacji z eventu. 

Dlaczego Warto Wybrać Naszą Współpracę? Łączymy siły dwóch specjalistycznych zespołów, tworząc kompleksową ofertę. Połączenie live action z animacjami otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości artystycznych.

 

 

Jakie korzyści da ci połączenie filmu z animacjami

Nowoczesne Postrzeganie Marki

Inwestowanie w nowoczesne i kreatywne treści wideo przekłada się na percepję marki jako innowacyjnej i świadomej współczesnych trendów.

Edukacja i Wyjaśnianie Koncepcji

Animacje mogą doskonale służyć do wyjaśniania skomplikowanych koncepcji, produktów lub usług. Połączenie z nagraniami live action tworzy klarowne i przystępne komunikaty, ułatwiając zrozumienie dla klientów.

Zwiększenie Uwagi i Angażowania Klientów

Kombinacja realistycznych scen live action z dynamicznymi elementami animowanymi przyciąga uwagę i utrzymuje zainteresowanie widza. To skuteczny sposób na zwiększenie angażowania klientów w treści.

Chcesz zacząć współprace ?

Zapytaj o wycenę

A może potrzebujesz czegoś innego ?

Wykonam Również