Krótka historia

O mnie.

Kilka słów

Cześć, jestem fotografem i filmowcem. Moja przygoda z uwiecznianem rzeczywistości zaczęła się w czasach gdzie nikt nie słyszał o social mediach. Pierwsze kroki to było kreatywne hobby, które pozwoliło mi wyrazić siebie przez obrazy oraz zachować wspomnienia na całe życie. Z biegiem czasu i wiosen na karku trzeba było pomyśleć nad pracą, dlaczego nie połączyć hobby z możliwością zarobku. Pomogło mi ukończenie szkoły fototechnicznej oraz Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Od 2013 roku podjąłem pierwszą pracę jako fotograf w agencji fotograficznej. Przez lata zdobywałem doświadczenie, setki eventow, wydarzeń sportowych, sesji wizerunkowych,  które pozwoliły mi na udoskonalenie moich technik oraz warsztatu.

Wraz ze wzrostem popularności portali takich jak Facebook czy Instagram, nabrały dużego znaczenia krótkie formy filmowe, dziś większość ruchu w sieci generują właśnie krótkie treściwe filmy. Jako że dziedzina fotografii oraz filmu są tak bardzo zbliżone to żeby nie zostać w tyle zakupiłem swoją pierwszą kamerę cyfrową i zacząłem w stu procentach samodzielną naukę sztuki filmowania oraz montażu. Zaczynając od zera wypracowałem swoje własne rozwiązania bardzo często metodą prób i błędów.

Dziś po latach doświadczeń zakładam OneFormat czyli mały dom produkcyjny specjalizujący się w fotografii, oraz szeroko rozumianej produkcji filmowej. W obecnych czasach gdzie jesteśmy zalewani tysiącami zdjęć jak i filmów – wysoko jakościowy materiał który tworzę to klucz do zwiększenia sprzedaży, budowy wizerunku czy dokumentowania osiągnieć twojego zespołu. Jeżeli potrzebujesz osoby która śledzi trendy idzie z duchem czasu i potrzeb, czerpie ogromną przyjemność i frajdę przy każdym realizowanym projekcie – nie czekaj tylko napisz.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Doświadczenie

Służę radą przy organizacji projektu, aby nasza praca przebiegła sprawnie.

Terminowość

Nie musisz się martwić o deadline, napewno dostaniesz materiał na czas.

Pomysłowość

Unikalne podejście do każdego projektu to podstawa sukcesu każdego materiału.

Chcesz zacząć współprace ?

Napisz do mnie