Pracuj ze mną

Moja Oferta.

Filmowanie

Filmy Promocyjne

Film promocyjny to kluczowy element marketingu. Skondensowana forma wideo, wzbudzająca zainteresowanie i budująca markę w krótkim czasie.

Filmy Wizerunkowe

Film wizerunkowy to wideo, które oddaje tożsamość marki w najbardziej przekonujący sposób. Skupia się na budowaniu pozytywnego wizerunku i trwałych relacji z klientami.

Relacje z Eventów

Organizując event oferuje Ci nagranie reportażu w formie filmu, niezależnie czy to będą targi, impreza firmowa czy konferencja relacja będzie nie tylko świetnym materiałem marketingowym.

Filmowanie Maszyn

Filmowanie maszyn to kluczowy element marketingu przemysłowego. Precyzyjne wideo prezentujące funkcje, wydajność i wartość maszyn, budujące zaufanie klientów i zwiększające ich zaangażowanie.

Animacje 2D/3D

Animacje 2D/3D to innowacyjne narzędzie biznesowe. Dynamiczne wideo, które efektywnie przekazuje informacje, przyciąga uwagę klientów i wyróżnia markę na rynku.

Content na Social Media

 Pomogę wyprodukować Ci oraz dostosować filmy oraz zdjęcia do specyfiki każdej platformy materiał aby wyróżnił się spośród milionów innych wpisów.

Fotografowanie

Sesje Biznesowe

Sesje biznesowe to profesjonalne zdjęcia, które podkreślają unikalność i wartość firmy. Skoncentrowane na budowaniu silnej marki w świecie biznesu.

Fotografia Eventowa

Fotografia eventowa to kluczowy element marketingu wydarzeń biznesowych. Profesjonalne ujęcia, które wzbudzają zainteresowanie, budują pozytywne wrażenia i podkreślają unikalność marki.

Zdjęcia Wnętrz

Fotografia wnętrz to kluczowy element w budowaniu wizerunku biznesowego. Perfekcyjne ujęcia, które ukazują przestrzeń z elegancją i podkreślają unikalne cechy każdego miejsca.

Chcesz wiedzieć ile to kosztuje ?

Zapraszam do Darmowej konsultacji.

F.A.Q.

Wszystko zależy od danego projektu i budżetu jakim dysponujemy. Przy prostych realizacjach z reguły jestem sam, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby zorganizować całą ekipę. Współpracuje w wieloma operatorami, dźwiękowcami, gafferami oraz asystentami. Jeżeli projekt tego wymaga, na planie będzie cała ekipa.

Najpierw musisz napisać bądź zadzwonić z podstawowymi informacjami: jaki rodzaj usługi ma być wykonywany, opis jaki ma być efekt docelowy projektu, gdzie będą zdjęcia, czy będą potrzebne dodatkowe elementy typu: lektor, greenbox, dron, aktorzy. Jak uzyskam podstawowe informacje to będę mógł przygotować wycenę.  

Obecnie pracuje na aparatach oraz kamerach Sony, w raz z wieloma obiektywami Sony G-master oraz Sigmy. Dodatkowo korzystam z gimbali oraz dronów DJI. 

Na codzień mieszkam w Warszawie, ale filmy oraz zdjęcia realizuje na terenie całego kraju oraz po za granicami Polski.

Montaż, dźwięk oraz kolor korekcja odbywa się w DaVinci Resolve Studio, a zdjęcia obrabiam w Adobe Lightroom oraz Photoshop.

Mam wykupiony dostęp do banków muzycznych takich jak artlist oraz soundtripe, jeżeli tam nie znajdzie się odpowiedni utwór to posiłkuje się innymi bazami gdzie można kupować pojedyncze utwory.

Pierwszym etapem prac jest sama idea projektu w której odpowiadamy na pytanie do kogo ma być skierowany film, oraz jaki cel ma być osiągnięty. Następnie przystępujemy do pisania scenariusza w której określamy miejsce akcji, aktorów, wypowiedzi, i rozpisujemy sceny. Mając scenariusz możemy przystąpić do realizacji zdjęć, które mogę trwać zależnie od wcześniejszych ustaleń. Ostatnim etapem produkcji jest postprodukcja, to właśnie tutaj dzieje się magia, pojedyncze ujęcia składają się na jedna historie, dodaje się udźwiękowienie, kolor korekcje lub efekty specjalnie. A klient dostaje gotowy materiał do natychmiastowego wykorzystania.